دانلود نسخه جدید کیبورد sony xperia با قابلیت های جدید و جذاب+دانلود از پلی استور

ریباً ۱ هفته ای است که بروزرسانی اَندروید ۵٫۱ آبنبات چوبی سونی آغاز شده است و کسانی که این بروزرسانی شیرین را دریافت کرده اند حتماً متوجه تغییراتی در کیبورد نسخه جدید اَندروید سونی شده اند. درست حدس زدید؛ سونی موبایل در بروزرسانی اَندروید ۵٫۱ آبنبات چوبی خود از نسخه جدید کیبورد اکسپریا پرده برداشته است.

بروزرسانی فوق الذکر که همراه با نسخه جدید اَندروید سونی همراه شده است یک قابلیت و ویژگی بسیار مهم را به کیبورد گوشی هایِ اکسپریا اضافه میکند؛ اضافه شدن اعداد کامل به بالاترین قسمت کیبورد.

اما همانطور که گفته شد، این اتفاق تنها برای عده قلیلی که تا کنون بروزرسانی اَندروید ۵٫۱ را دریافت کرده بودند اُفتاده است، تا اینکه امروز سونی موبایل رسماً نسخه جدیدی از کیبورد اکسپریا با این قابلیت را برای سایر کاربران گوشی هایِ اکسپریا در فروشگاه نرم افزاری گوگل معرفی کرد.

این بروزرسانی که شماره ساخت کیبورد اکسپریا را از ۶٫۶٫A.0.52 به ۶٫۷٫A.0.84 ارتقا میدهد، علاوه بر اضافه کردن حالت عددی کامل با خود ویژگی هایِ دیگری من جمله اضافه شدن یک زبان جدید، اضافه شدن حالت ورودی جدید به بخش اَعداد و دریافت پیشنهاد در حین تایپ برای زبان هایِ بیشتر با لمس طولانی “…” به همراه دارد.

اگر تا کنون این بروزرسانی را دریافت نکرده اید، از لینک انتهای مطلب میتوانید کیبورد جدید اکسپریا را دانلود و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

بروزرسانی شده در ۲ دی ماه ۹۴٫ مشکل پست حل شد.

دانلود از پلی استور

icon4

دی 2, 1394
0
نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد